Stół do pokera Pokeros 8FT/td

« back to list
  • Stół do pokera Pokeros 8FT/td

Stół do pokera ze stanowiskiem Tournament Directora oraz dla 9 graczy. Elegancki wygląd i wysoka jakość użytych materiałów sprawia, iż stół Pokeros 8Ft/td jest jednym z najlepszych w Europie. Starannie dobrane materiały do wykonania bandy sprawiają, że stanowi ona doskonałą podporę dla nadgarstków gracza. Ogromnym walorem stołu,zarówno funkcjonalnym jak i wizualnym, jest wykonany z wysokiej klasy gąbki i wykończony drewnem bukowym pulpit sędziego stolikowego. Stabilność konstrukcji zapewnia nowatorskie rozwiązanie montowania nóg, które dzięki technice frezowania stanowią jednocześnie doskonałą powierzchnię reklamową. Oferujemy Państwu wybór layuotu z przygotowanej galerii ,opracowanie własnego -ekskluzywnego oraz możliwość wykonania dowolnego nadruku, w tym logo techniką sublimacji w jakości HD. Konstrukcja stołu umożliwia wymianę sukna w przypadku jego zabrudzenia lub zniszczenia. Powyższe cechy umożliwiają przygotowanie na każdy cykl turniejów oddzielnego blatu z logo pozyskanego sponsora.
Wysoką mobilność stołu gwarantuje jego kompaktowa budowa oraz łatwy montaż i demontaż. Ponadto stół może zostać uzupełniony o pokrowiec przeznaczony do transportu.

RABAT DLA CZŁONKÓW POLSKIEJ FEDERACJI POKERA SPORTOWEGO!!!

Blat ekoskóra

Standardowe wykończenie blatów stołów naszej firmy.Materiał pokryty teflonem, dzięki czemu jest odporny na zabrudzenia i rozlania płynów –dlatego polecamy je szczególnie klubom. Duży uślizg kart ,przez co utrudnione odkrycie flopa powoduje,że radzą sobie z tym tylko wytrawni dealerzy .Z tego powodu nie polecamy na stoły turniejowe. Dostępny w 6 kolorach.

Blat mikrofibra

Materiał łączący świetny uślizg kart z łatwym odkryciem flopa.Ceniony przez graczy ze względu na jedwabistą, przyjemną w dotyku strukturę.Umożliwia druk w jakości HD i zapewnia długą jego trwałość.Polecany do stołów turniejowych.

Layouts

Layouts gallery

by Layout Studio Design

by Lukas Kimnes

Additional options

Cushion

Colours

Workmanship

  • Blat wykonany z płyty mdf; wyściełany gąbką i tkaniną /ekoskórą
  • Druk blatu oraz logo nanoszone techniką sublimacyjną w jakości HD
  • Banda tapicerowana tkaniną skóropodobną odporną na ścieranie; wypełniona doskonałej jakości gąbką o średnim stopniu twardości i sprężystości
  • Nogi wykonane z drewna bukowego parzonego;

Wymiary blatu gry: 186 x 107 cm
Wysokość stołu: 76/80 cm